Hanka Munay


Dipl. Muzikoterapeut, Dipl. Sociální pedagog

Zvuková terapie,
energetické léčení

Vyrůstala jsem s hudbou, s rytmem a s melodií slova. Bylo mi přáno narodit se do muzikální rodiny a poznávat hudbu jako médium, které dokáže uvolňovat emoce a také propojovat jednotlivce s celkem. A nejen to, stačilo vyjít ven a hudba mě prozvučovala ze všech stran. Ať to bylo švitoření vlaštovek nebo tlukot kladiva, ševelení listů nebo bublání potoka. Podle zvuku a jeho dynamiky jsem vnímala a rozlišovala dění kolem sebe, aniž bych k tomu potřebovala oči. A tyto zvuky, či hudba, bezprostředně působily na moji mysl a vyvolávaly různé pocity. Dnes vím, že podstata veškerého Bytí je založena na energetických vibracích a frekvencích, které my lidé vnímáme jako zvuky nebo hudbu. Hudba a tóny v jejich nekonečné různorodosti dokáží léčit.

Praktikuji léčení zvukem s pomocí tibetských mís. Je to terapeutická metoda, založená na jemných hloubkových vibracích, dodávajících lidskému organismu harmonii a silu. Podporuje aktivaci samoléčebných procesů a detoxikaci těla. Odbourává psychický stres a uvolňuje duševní napětí, stejně jako uvolňuje fyzické svalové napětí. Tělo je oživeno proudem čisté energie, mysl nachází klid a jasnost, duše prožívá otevřenost a mír.

Zvukovou terapii propojuji, dle potřeby, s energetickym léčením v podobě odstraňování  karmických zátěží  a přísunu čisté, světelné energie. 

Dostatek Světla umožňuje život v lehkosti, v harmonii, v jednotě.

Ceník:
1,5 hodiny ….. 1 100 Kč

Tel. 722 587 568

Objednat se k Hance